http://bistpardaz.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.png

بسیاری فکر می کنند با توجه به فعالیت های شغلی حرفه ای خود چرا نمی توانند موفقیت چشم گیری داشته باشند. طراحی وبسایت و جلب اعتماد مشتریان این روزها یکی از مهم ترین ویژگی های موفقیت کسب کارها شده است و انجام هزینه در این زمینه یکی از اولویت های کسب و کارهایی است که می خواهند آینده ای درخشان داشته باشند.

ابزار اسلایدر تصاویر برای درج در وبلاگ و صفحات سایت توسط سایت یک ابزار در 4 نوع مختلف ارائه شده است. این ابزار بسیار کاربردی و جذاب، قابلیت درج تصاویر شما را همراه با توضیحات و امکان درج لینک برای هر تصویر و نیزویرایش امکانات نمایشی آن دارا می باشد.

بلاگ‌ها بصورت کاملا ترجمه شده در تمامی صفحات با قابلیت راست چین و چپ چین کردنبه صورت بی نقص ترین شیوه ترجمه قالب جوملا ترجمه شده اند.هچنین این بلاگ ها پشتیبانی فنی نامحدود دارند.

 

نمونه قالب های موجود مناسب برای انواع وب سایت طراحی ، وب سایت نمونه کار، وب سایت شرکتی، وب سایت تجاری، وب سایت و..طراحی شده برای جوملا 3.3 و جوملا 2.5 پشتیبانی از زبان های راست چین و چپ چین طراحی شده بر اساس فریم ورک ،تست شده برروی انواع مرورگرهای و..

اولین قالب مذهبی و خیریه ارائه شده توسط گروه جومی می باشد. قالب های مذهبی موجود اکثرا از طراحی قدیمی و امکانات کمی برخوردار هستند. با کمک این قالب شما می توانید علاوه بر داشتن یک وبسایت مذهبی، از جدیدترین امکانات و تکنولوژی وب در وبسایت خود بهره مند شوید. این قالب به صورت پایه بر اساس سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی طراحی شده است.

این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در قالب ترجمه شده توسط گروه جومی.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت جوملای سایت ویرایش و یا حذف نمایید.این یک متن نمونه می باشد برای مشاهده‌ی نحوه‌ی نمایش مطالب در قالب ترجمه شده توسط گروه جومی.شما می توانید این متن را با مراجعه به مدیریت جوملای سایت ویرایش و یا حذف نمایید.

ارائه پشتیبانی فنی نامحدود و حرفه‌ای قالب جوملا یکی از اولویت های اصلیاین گروه بوده و تلاش کرده هیچگاه کیفیت ترجمه قالب جوملا و کیفیتی پشتیبانی قالب جوملا را فدای کمیت محصولات (قالب جوملا)  نکند.این گروه با افتخار توانسته بیش از 30 هزار کاربر را در زمینه با ترجمه قالب جوملا، طراحی قالب جوملا، طراحی و ترجمه افزونه جوملا با خود همراه کند.

افزونه های جوملا برنامه هایی هستند که قابلیت های جوملا را گسترش می دهند. افزونه ها برای افزودن قابلیت هایی که در بسته ی استاندارد جوملا وجود ندارد استفاده می شوند. صدها افزونه برای جوملا وجود دارد و همواره تعداد آنها رو به افزایش است.

قالب های جدید ومحبوب دارای توانایی های بسیار زیادی می باشد از جمله: -ایجاد فروشگاه اینترنتی -راه اندازی فروم -چت و پشتيباني -مدیرت فایلها -سيستمهاي پيشرفته تبليغات و ... -امكان ساخت انواع فرمها -امكانات مقالات و اخبار -گالري و مولتي مديا -تفویم شمسی و میلادی -اديتور(ويرايشگر) -مدیریت و ثبت نام حرفه ای از کاربران سایت -وضعیت هواشناسی -قالب های متنوع و زیبا -دانلود و اشتراک